Zasady dobrej współpracy
Załatwimy formalności. Zostawimy porządek

Rozumiemy, że instalacja fotowoltaiczna to ważna inwestycja w szczególnym miejscu - na dachu Twojego domu. Chcemy zadbać o Twój komfort, dlatego nasi pracownicy przestrzegają zasad dobrej współpracy z klientem.

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Audyt lokalizacji i wycena instalacji są zawsze bezpłatne.
  • Umożliwiamy podpisanie umowy i załatwienie formalności przez Internet.
  • Pomożemy Ci zdobyć atrakcyjne finansowanie inwestycji.
  • Dopełnimy formalności związane z wymianą licznika na dwukierunkowy.
  • Pomożemy Ci uzyskać dotację w programie „Mój prąd” i wyjaśnimy, jak rozliczyć ulgę podatkową.
  • Ekipy montażowe są zawsze pouczone, aby pracować możliwe szybko, schludnie i pozostawić po sobie porządek.
Finansowanie
Pomożemy otrzymać dotację… i nie tylko

Każdy, kto zakupi instalację fotowoltaiczną o mocy od 2 do 10 kW przeznaczoną na cele mieszkaniowe, otrzyma do 5000 złotych dotacji z programu „Mój Prąd” wypłacaną przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska. Po realizacji inwestycji otrzymasz od nas niezbędne dokumenty. Pomożemy ci złożyć odpowiedni wniosek.

To jednak nie wszystko. Niezależnie od dotacji, zakup instalacji fotowoltaicznej uprawnia do ulgi odliczanej od podatku PIT. Jej wysokość jest uzależniona od progu podatkowego. Pomożemy ci ją wyliczyć i pokażemy, jak prawidłowo wpisać do zeznania podatkowego.

Umowa przez internet
Możesz podpisać umowę przez Internet

Kupno panelu może być równie łatwe co zakupy w sklepie internetowym. Jeśli tego od nas oczekujesz, jesteśmy gotowi załatwić wszystko telefonicznie i przez sieć. W ten sposób przedstawimy Ci naszą ofertę i dowiemy się szczegółów na temat lokalizacji inwestycji. Podpiszemy umowę zdalnie. Przez Internet pomożemy Ci uzyskać dotację w programie „Mój Prąd” i wymienić licznik na dwukierunkowy. W Twoim domu pojawi się wyłącznie ekipa montażowa.

Program poleceń
Zyskaj dodatkowe pieniądze

Oferujemy program poleceń, z którym fotowoltaika opłaca się jeszcze bardziej.

Jeśli w ciągu 90 dni od daty podpisania z nami umowy polecisz osobę, która również podpisze umowę, otrzymasz 500 zł netto.

Za każdego kolejnego poleconego klienta otrzymasz 800 zł netto. Twój zysk zostanie rozliczony w wystawionej przez nas fakturze.

Oszczędzamy klimat
Zysk dla Ciebie i dla klimatu

Własna instalacja fotowoltaiczna to nie tylko mniejsze rachunki dla prąd, to także duża ulga dla środowiska. PV zaliczany jest do źródeł zeroemisyjnych. Możesz produkować i wykorzystywać energię, która jest przyjazna dla środowiska.

Jak wielu niekorzystnych zjawisk pomożesz uniknąć? Energia elektryczna i ciepło są w Polsce produkowane przede wszystkim z węgla, co wiąże się z emisją dwutlenku węgla i nasileniem efektu cieplarnianego. Tradycyjne elektrownie emitują toksyczne substancje, takie jak SO2, NOx, drobne i duże pyły (PM10 i PM2,5) oraz metale ciężkie (rtęć i kadm). Wydobywanie i spalanie węgla powoduje poważne niedobory i zanieczyszczenie wody. Ingeruje w przepływ wód gruntowych i podziemnych, oddziałuje na rzeki, roślinność i zwierzęta. Fotowoltaika na domowym dachu może być Twoim wkładem w przyszłość wolną od tych niekorzystnych zjawisk.

Kontakt z doradcą
+48
+48 536 837 232
biuro@alternator.pl
Mapa strony
InstagramFacebookTwitterLinkedIn
Polityka prywatności

© Alternator Sp. z o.o.,
ul. Rakowiecka 36 lok. 115,
02-532 Warszawa