Profil:
Instalacje fotowoltaiczne

Strona WWW:
stiloenergy.pl

Współpracujemy z firmą Stilo Energy, dzięki temu oferujemy naszym klientom gotowe rozwiązanie „pod klucz” – zakupu, instalacji i rozliczenia zestawów fotowoltaicznych.

Stilo Energy to inteligentne rozwiązanie, w którym komponentem produkcyjnym jest zestaw fotowoltaiczny. To panele, falowniki, osprzęt, mocowania, usługa projektowa i instalacyjna, a także pełne finansowanie zakupu. Po zainstalowaniu zestawu, klient otrzymuje stały dostęp online do informacji o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej i zużywanej energii. Pozwoli to zoptymalizować koszty i powiększyć oszczędności, a jednocześnie pozytywnie wpływać na środowisko naturalne.

Stilo Energy to solidni instalatorzy, z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, realizują zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta. Ekipy koordynowane są przez dedykowanych opiekunów odpowiadającego za logistykę, dotrzymanie terminów i zakresu umówionych prac.

Stilo Energy oferuje 25 lat gwarancji na efektywność paneli fotowoltaicznych i 10 lat gwarancji na falownik.

STILO certyfikat dla Alternator sp. z o.o.